Z Mamą w ruchu Dorosłe Córki i Mamy Seniorki

Dzień: piątek
Miesiąc: maj
Lekcje: 1
Godzina: 18:00 - 20:00
Miejsce: sala prób nr 4
Cena: 25

warsztaty odbywają się 26 maja

Witamy w systemie rezerwacji zajęć prowadzonych przez Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca.
Poniżej znajdą Państwo grafik zajęć oferowanych w sezonie 2023/2024. Grafik jest aktualizowany w trybie miesięcznym.

Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Centrum Ruchu poinformuje Państwa o dostępności wolnych miejsc i wpisaniu na listę uczestników zajęć.
Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z wpisaniem na listę uczestników. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. 

Podane w nim ceny, to płatność za miesięczny karnet uczestnictwa w zajęciach 80 zł; pojedyńcze zajęcia 30 zł. Wysokości opłat są stałe w każdym miesiącu. 

Od października można nabywać karnety kwartalne w cenie 210 zł (na 3 kolejne miesiące:  I - październik/listopad/grudzień, II - styczeń/luty/marzec, III - kwiecień/maj/czerwiec)

W przypadku zajęć z Psychoterapii Tańcem i Ruchem karnet miesięczny to 100 zł (nie ma mozliwości udziału w pojedynczej lekcji).


W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: centrumruchu@ck.lublin.pl

Spotkanie w relacji Mama z Córką stwarza możliwość spędzenia wspólnie czasu w ruchu, z uważnością na siebie, jako partnerki w działaniu. Może to być czas na poznawanie siebie na nowo; na wzajemne rozumienie swoich potrzeb, uczuć; na świadome wyodrębnienie indywidualności, a jednocześnie wzmocnienie więzi, relacji, porozumienia.

26 maja / piątek/ Warsztaty dla Córek z Mamą Seniorką  / godz. 18.00 – 20.00

27 maja / sobota / Warsztaty dla Córek nastolatek z Mamą  / godz. 12.00 – 14.00