Turlanki z Mamą i Tatą  - warsztaty ruchowe

Dzień: sobota
Miesiąc: maj
Lekcje: 1
Godzina: 14:00 - 14:45
Miejsce: sala prób numer 4
Cena: 25

zajęcia odbywają się wyłącznie 11 lutego

Witamy w systemie rezerwacji zajęć prowadzonych przez Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca.
Poniżej znajdą Państwo grafik zajęć oferowanych w sezonie 2023/2024. Grafik jest aktualizowany w trybie miesięcznym.

Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Centrum Ruchu poinformuje Państwa o dostępności wolnych miejsc i wpisaniu na listę uczestników zajęć.
Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z wpisaniem na listę uczestników. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. 

Podane w nim ceny, to płatność za miesięczny karnet uczestnictwa w zajęciach 80 zł; pojedyńcze zajęcia 30 zł. Wysokości opłat są stałe w każdym miesiącu. 

Od października można nabywać karnety kwartalne w cenie 210 zł (na 3 kolejne miesiące:  I - październik/listopad/grudzień, II - styczeń/luty/marzec, III - kwiecień/maj/czerwiec)

W przypadku zajęć z Psychoterapii Tańcem i Ruchem karnet miesięczny to 100 zł (nie ma mozliwości udziału w pojedynczej lekcji).


W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: centrumruchu@ck.lublin.pl

Wspólne ruchowe działania dzieci z najbliższymi dorosłymi pozwalają na bliskość i wzajemne poznawanie się w naturalnym dla dziecka środowisku: w ruchu, podczas zabawy, na podłodze. Tym razem to Dziecko może być przewodnikiem i nauczycielem w turlaniu, pełzaniu, przetaczaniu, kołysaniu. Wykorzystujemy treści do nauki i do świadczenia sensoryczne. W lutym spróbujemy przyjrzeć się zimowemu życiu zwierząt, zajmiemy się szukaniem śladów i turlaniem w poduszkowym śniegu. 
Spotkanie bazujące na zadaniach i zabawach wykorzystujących taniec współczesny, teatr tańca, swobodny ruch pomaga rozwinąć dialog między Dziećmi i Rodzicami, a także dla Rodziców może chwilą odpoczynku z jednoczesnym zwróceniem uwagi na własne ciało. 

Rodziców prosimy o zabranie wygodnego stroju do ćwiczenia.  Na sali bawimy się boso.