taniec współczesny - grupa średnio zaawansowana

Dzień: środa
Miesiąc: kwiecień
Lekcje: 4
Godzina: 19:00 - 20:30
Miejsce: Sala prób numer 5
Cena: 90

prowadzenie: Maria Micek

Witamy w systemie rezerwacji zajęć prowadzonych przez Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca.
Poniżej znajdą Państwo grafik zajęć oferowanych w sezonie 2023/2024. Grafik jest aktualizowany w trybie miesięcznym.

Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Centrum Ruchu poinformuje Państwa o dostępności wolnych miejsc i wpisaniu na listę uczestników zajęć.
Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z wpisaniem na listę uczestników. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. 

Podane w nim ceny, to płatność za miesięczny karnet uczestnictwa w zajęciach od 1 kwietnia 2024 roku 90 zł; pojedyńcze zajęcia 35 zł. Wysokości opłat są stałe w każdym miesiącu. 

Karnety kwartalny od 1 kwietnia 2024 w cenie 240 zł (III - kwiecień/maj/czerwiec).

W przypadku zajęć z Psychoterapii Tańcem i Ruchem karnet miesięczny to 100 zł (nie ma mozliwości udziału w pojedynczej lekcji).


W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: centrumruchu@ck.lublin.pl

Zajęcia adresowane są do osób posiadających doświadczenie w dziedzinie tańca współczesnego, odznaczających się wysoką świadomością własnego ciała.
Program zajęć zakłada doskonalenie i rozwijanie indywidualnych umiejętności z zakresu techniki tańca współczesnego.
Ważnym elementem zajęć będzie praca nad świadomością ciała z wykorzystaniem kombinacji tanecznych, improwizacji, kontakt improwizacji, pracy w  partnerowaniu.

Grupa średniozaawansowana we środy jest przeznaczona jako kontynuacja dla osób, które uczeszczają na zajęcia grupy średniozaawansowanej także w poniedziałki, grupy zaawansowanej lub grupy młodziezowej.