taniec współczesny - grupa intro plus A

Dzień: środa
Miesiąc: maj
Lekcje: 4
Godzina: 20:00 - 21:30
Miejsce: Sala prób numer 6
Cena: 70

prowadzenie: Marysia Micek / Anna Żak

Witamy w systemie rezerwacji zajęć prowadzonych przez Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca.
Poniżej znajdą Państwo grafik zajęć oferowanych w sezonie 2023/2024. Grafik jest aktualizowany w trybie miesięcznym.

Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Centrum Ruchu poinformuje Państwa o dostępności wolnych miejsc i wpisaniu na listę uczestników zajęć.
Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z wpisaniem na listę uczestników. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. 

Podane w nim ceny, to płatność za miesięczny karnet uczestnictwa w zajęciach 80 zł; pojedyńcze zajęcia 30 zł. Wysokości opłat są stałe w każdym miesiącu. 

Od października można nabywać karnety kwartalne w cenie 210 zł (na 3 kolejne miesiące:  I - październik/listopad/grudzień, II - styczeń/luty/marzec, III - kwiecień/maj/czerwiec)

W przypadku zajęć z Psychoterapii Tańcem i Ruchem karnet miesięczny to 100 zł (nie ma mozliwości udziału w pojedynczej lekcji).


W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: centrumruchu@ck.lublin.pl

Celem zajęć jest zapoznanie się z podstawami techniki tańca współczesnego. Podczas pierwszej części zajęć zaproponujemy ćwiczenia, które mają na celu poprawę kondycji fizycznej, zwiększenie ruchomości stawów, wzmacnianie i rozciąganie poszczególnych partii mięśni.
W drugiej części zajęć, bazując na autorskich technikach tańca współczesnego, skoncentrujemy się głównie na pracy nad świadomością ciała z wykorzystaniem  kombinacji ruchowych (analiza ruchu, dynamika, pęd, przestrzeń, źródło impulsu, praca z ciężarem, grawitacja, punkt podparcia, oddech).
Propozycja kierowana jest również do osób uprawiających inne style tańca i inny rodzaj aktywności ruchowej jako trening wspomagający.