Rebozo

Dzień: piątek
Miesiąc: wrzesień
Lekcje: 1
Godzina: 18:00 - 21:00
Miejsce: sala prób numer 5
Cena: 0

spotkanie odbywa się 22 września

Witamy w systemie rezerwacji zajęć prowadzonych przez Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca.
Poniżej znajdą Państwo grafik zajęć oferowanych w sezonie 2023/2024. Grafik jest aktualizowany w trybie miesięcznym.

Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Centrum Ruchu poinformuje Państwa o dostępności wolnych miejsc i wpisaniu na listę uczestników zajęć.
Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z wpisaniem na listę uczestników. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. 

Podane w nim ceny, to płatność za miesięczny karnet uczestnictwa w zajęciach 80 zł; pojedyńcze zajęcia 30 zł. Wysokości opłat są stałe w każdym miesiącu. 

Od października można nabywać karnety kwartalne w cenie 210 zł (na 3 kolejne miesiące:  I - październik/listopad/grudzień, II - styczeń/luty/marzec, III - kwiecień/maj/czerwiec)

W przypadku zajęć z Psychoterapii Tańcem i Ruchem karnet miesięczny to 100 zł (nie ma mozliwości udziału w pojedynczej lekcji).


W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: centrumruchu@ck.lublin.pl

Rebozo

To troskliwy i uspokajający masaż płótnami, które pomogą zrelaksować ciało, zanurzyć umysł w stanie spokojnej przyjemności, uwolnić kontrolę i poczuć się jak dziecko otoczone bezpieczeństwem i miłością.

Proces ten składa się z kilku etapów, z których każdy wyjaśnię i zademonstruję.
Będziemy pracować w parach, dotykając się nawzajem. Będziemy również podnosić i kołysać różnymi częściami ciała na płótnach, dając im wsparcie.

Prosimy o zabranie ze sobą wygodnej, miękkiej odzieży. 2-3 długie materiały typu: chusty, szale, ręczniki oraz wodę lub ciepłą herbatę.

Prowadząca: Seraya Olesya. Tancerka Teatru Kvadro, prezenterka praktyk ciała i improwizacji kontaktowej, prowadząca zajęcia z masażu Rebozo i Guasha.