Psychoterapia Tańcem i Ruchem (DMT)

Dzień: wtorek
Miesiąc: kwiecień
Lekcje: 3
Godzina: 17:15 - 18:45
Cena: 100

zajęcia prowadzi Ewelina Drzał, psychoterapeutka nurtu DMT, lekarka - specjalistka psychiatra, instruktorka tańca współczesnego, choreografka, tancerka.

Witamy w systemie rezerwacji zajęć prowadzonych przez Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca.
Poniżej znajdą Państwo grafik zajęć oferowanych w sezonie 2023/2024. Grafik jest aktualizowany w trybie miesięcznym.

Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Centrum Ruchu poinformuje Państwa o dostępności wolnych miejsc i wpisaniu na listę uczestników zajęć.
Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z wpisaniem na listę uczestników. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. 

Podane w nim ceny, to płatność za miesięczny karnet uczestnictwa w zajęciach od 1 kwietnia 2024 roku 90 zł; pojedyńcze zajęcia 35 zł. Wysokości opłat są stałe w każdym miesiącu. 

Karnety kwartalny od 1 kwietnia 2024 w cenie 240 zł (III - kwiecień/maj/czerwiec).

W przypadku zajęć z Psychoterapii Tańcem i Ruchem karnet miesięczny to 100 zł (nie ma mozliwości udziału w pojedynczej lekcji).


W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: centrumruchu@ck.lublin.pl

Psychoterapia tańcem i ruchem oparta jest na idei, że umysł i ciało są ze sobą ściśle związane. Uważa się, że ruch odzwierciedla wewnętrzne stany i emocje, a zmiany w ruchu mogą prowadzić do zmian w psychice, wspomagając rozwój i umiejętności radzenia sobie z trudnościami.

Podczas sesji grupowych będziemy wykorzystywać ekspresyjny ruchu, poprzez który człowiek może w pełni zaangażować się w proces prowadzący do osobistej integracji i rozwoju. Uczestnicy zajęć będą stawać się bardziej świadomi tego, jak emocje, myśli i odczucia ciała są ze sobą połączone. Doświadczenia ruchowe będą stanowić podstawę do refleksji, dotarcia do nieświadomych lub trudnych do zwerbalizowania uczuć i doświadczeń ciała. Działania ruchowe umożliwią dostęp do aktywnego wymiaru zaangażowania pacjenta.

Zajęcia są adresowane dla osób które chcą zgłębić samopoznanie przez ruch i taniec jak i z trudnościami emocjonalnymi, problemami w relacjach

 

Zajęcia z Psychoterapii Tańcem i Ruchem w okresie od września do grudnia odbywają się w ramach  Programu Przestrzenie Sztuki.