O tańcu i z tańcem JAnginizacja – warsztaty ruchowe dla Seniorek

Dzień: wtorek
Miesiąc: maj
Lekcje: 1
Godzina: 12:00 - 13:15
Miejsce: sala prób numer 4
Cena: 25

Witamy w systemie rezerwacji zajęć prowadzonych przez Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca.
Poniżej znajdą Państwo grafik zajęć oferowanych w sezonie 2023/2024. Grafik jest aktualizowany w trybie miesięcznym.

Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Centrum Ruchu poinformuje Państwa o dostępności wolnych miejsc i wpisaniu na listę uczestników zajęć.
Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z wpisaniem na listę uczestników. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. 

Podane w nim ceny, to płatność za miesięczny karnet uczestnictwa w zajęciach 80 zł; pojedyńcze zajęcia 30 zł. Wysokości opłat są stałe w każdym miesiącu. 

Od października można nabywać karnety kwartalne w cenie 210 zł (na 3 kolejne miesiące:  I - październik/listopad/grudzień, II - styczeń/luty/marzec, III - kwiecień/maj/czerwiec)

W przypadku zajęć z Psychoterapii Tańcem i Ruchem karnet miesięczny to 100 zł (nie ma mozliwości udziału w pojedynczej lekcji).


W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: centrumruchu@ck.lublin.pl

Zapraszamy Seniorki, które kochają taniec lub chcą go poznać na spotkania wokół twórczości tanecznej: warsztaty ruchowe. Spotkanie dedykowane grupie wiekowej 60 + realizowane jest przez Lubelski Teatr Tańca.
Spotkamy się warsztatowo na sali tanecznej, gdzie w formie twórczych zadań ruchowych spróbujemy połączyć zasady tańca współczesnego z treściami z życia codziennego. Towarzyszyć nam będzie język gestów, przyglądania się sobie w ruchu, zaopiekowania się swoim ciałem, ale jednocześnie samopoczuciem i emocjami. Poprzez ćwiczenia i kreatywne działania taneczne w każdym wieku możemy odkrywać własne możliwości, sięgnąć do świata wyobraźni, jednocześnie zdrowo i aktywnie myśląc o funkcjonowaniu ciała. Spotkanie poprowadzi Anna Żak z Lubelskiego Teatru Tańca.