Kinetic Spiral

Dzień: sobota
Miesiąc: lipiec
Lekcje: 1
Godzina: 11:30 - 14:30
Miejsce: sala prób numer 4
Cena: 70

warsztat odbywa się 15 lipca

Witamy w systemie rezerwacji zajęć prowadzonych przez Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca.
Poniżej znajdą Państwo grafik zajęć oferowanych w sezonie 2023/2024. Grafik jest aktualizowany w trybie miesięcznym.

Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Centrum Ruchu poinformuje Państwa o dostępności wolnych miejsc i wpisaniu na listę uczestników zajęć.
Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z wpisaniem na listę uczestników. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. 

Podane w nim ceny, to płatność za miesięczny karnet uczestnictwa w zajęciach 80 zł; pojedyńcze zajęcia 30 zł. Wysokości opłat są stałe w każdym miesiącu. 

Od października można nabywać karnety kwartalne w cenie 210 zł (na 3 kolejne miesiące:  I - październik/listopad/grudzień, II - styczeń/luty/marzec, III - kwiecień/maj/czerwiec)

W przypadku zajęć z Psychoterapii Tańcem i Ruchem karnet miesięczny to 100 zł (nie ma mozliwości udziału w pojedynczej lekcji).


W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: centrumruchu@ck.lublin.pl

Kinetic Spiral to technika taneczna stworzona przez choroegrafkę Nai-Ni Chen w celu rozwinięcia kinetycznej świadomości ciała,  wynikającej z doświadczeń fizycznych. Kinetic Spiral łącząc korzyści płynące z tradycji ruchu wschodniego i zachodniego ma na celu wzmocnienie ciała tancerzy.  Kinetic Spiral wykorzystując ćwiczenia Qi-Going i Tai Chi do rozwoju umysłu i ducha, w połączeniu z ruchami tańca nowoczesnego jest manifestacją twórczej energii wszechświata. 

 

 

O prowadzących:

Rio Kikuchi urodziła się w Tokio w Japonii. Już jako 3 latka zaczęła uczęszczać na lekcje baletu   do Studio Benus w Japonii. Tam również zapoznała się z technika tap & jazz, którą sama zaczęła praktykować. W 2015 roku ukończyła intensywny kurs wakacyjny na Akademii Baletowej Kirov w Waszyngtonie. Studiowała również technikę baletową i taniec na pointach w prywatnej szkole  wspólnie z  Luisem Villanueva. W 2017 roku Rio przeprowadziła się do Nowego Jorku, gdzie  zaproponowano jej stypendium w The School of Alvin Ailey American Dance Theatre. Ponadto w 2019 roku otrzymała stypendium na letni program baletowy w  Alonzo King Lines. Pracowała z Ronni Favours, Darshan Singh Bhuller w 2018 roku występowała w „Memora” z Alvin Ailey Dance Theatre w Nowym Jorku. W 2018 roku zainteresowała się technika Gyrokinesis i rozpoczęła jej studiowanie. Obecnie jest certyfikowanym instruktorem.

Emma Branson zaczęła tańczyć w Tri-Cities Academy of Ballet w Richland w stanie Waszyngton pod kierunkiem Debry Pearse Rogo. Uzupełniając swoją edukację taneczną, Emma uczęszczała na letnie intensywne zajęcia taneczne, takie jak Jacob’s Pillow Contemporary Program, Complexions Contemporary Ballet, Paul Taylor Dance Company, American Ballet Theatre czy The Juilliard School. Emma jest niedawną absolwentką Konserwatorium Bostońskiego w Berklee, gdzie zdobyła tytuł BFA w dziedzinie tańca współczesnego, a także jest reprezentanką Wendy McCain Dance Scholar Recipient. Kończąc studia na ostatnim roku, Emma praktykowała w Complexions Contemporary Ballet, gdzie tańczyła w spektaklach Dwighta Rhodena prezentując je w Stanach Zjednoczonych i Europie. Emma brała udział w rezydencjach choreograficznych z Dwightem Rhodenem, Helen Pickett, Francescą Harper, Maleek Washington, Margo Sappington, Rexem Wheelerem, Danielem Pelzigiem i innymi.

Esteban Santamaria pochodzi z Colón w Panamie, ukończył z wyróżnieniem studia taneczne na Uniwersytecie w Panamie oraz w The Ailey School. Był członkiem zespołu Baletu Narodowego w Panamie oraz tańczył w Graham 2. Występował również w Europie z teatrem tańca Martha Graham Dance Company.