EmocJA w ruchu – warsztat rozwojowy dla Kobiet

Dzień: piątek
Miesiąc: czerwiec
Lekcje: 1
Godzina: 18:00 - 21:00
Miejsce: sala prób numer 4
Cena: 45

prowadzenie: Anna Żak

Witamy w systemie rezerwacji zajęć prowadzonych przez Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca.
Poniżej znajdą Państwo grafik zajęć oferowanych w sezonie 2023/2024. Grafik jest aktualizowany w trybie miesięcznym.

Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Centrum Ruchu poinformuje Państwa o dostępności wolnych miejsc i wpisaniu na listę uczestników zajęć.
Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z wpisaniem na listę uczestników. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. 

Podane w nim ceny, to płatność za miesięczny karnet uczestnictwa w zajęciach od 1 kwietnia 2024 roku 90 zł; pojedyńcze zajęcia 35 zł. Wysokości opłat są stałe w każdym miesiącu. 

Karnety kwartalny od 1 kwietnia 2024 w cenie 240 zł (III - kwiecień/maj/czerwiec).

W przypadku zajęć z Psychoterapii Tańcem i Ruchem karnet miesięczny to 100 zł (nie ma mozliwości udziału w pojedynczej lekcji).


W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: centrumruchu@ck.lublin.pl

Cykl warsztatów rozwojowych dedykowany Kobietom. Spotkania zaplanowane są raz w miesiącu:
8 marca (piatek) , 12 kwietnia (piatek) , 9 maja (czwartek), 7 czerwca (piątek)
 
Celem Spotkania jest poszukiwanie, doświadczanie i odkrywanie ruchu. Spróbujemy z uważnością przyjrzeć się sobie, rozpoznać swoje emocje i potrzeby, aby odzwierciedlić je za pomocą fizycznej kreatywnej aktywności, dając wzmocnienie dla rozwoju własnego JA oraz budowania relacji i rozwijania umiejętności radzenia sobie z trudnościami.
 
Mapowanie potrzeb i zasobów w oparciu o zadania ruchowe tańca współczesnego oraz technik Terapii Tańcem i Ruchem. Warsztat skierowany jest do Kobiet, które chcą zajrzeć głębiej w Siebie, by się wzmacniać, by nawiązywać i rozwijać relacje, sięgając do cielesności i świata wyobraźni. W cyklu warsztatów odbędą się także spotkania w tematach m.in: relacJA w ruchu.