EmocJA w ruchu – warsztat dla Kobiet

Dzień: piątek
Miesiąc: wrzesień
Lekcje: 1
Godzina: 18:00 - 21:00
Miejsce: sala prób numer 4
Cena: 30

prowadzenie: Anna Żak

Witamy w systemie rezerwacji zajęć prowadzonych przez Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca.
Poniżej znajdą Państwo grafik zajęć oferowanych w sezonie 2023/2024. Grafik jest aktualizowany w trybie miesięcznym.

Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Centrum Ruchu poinformuje Państwa o dostępności wolnych miejsc i wpisaniu na listę uczestników zajęć.
Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z wpisaniem na listę uczestników. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. 

Podane w nim ceny, to płatność za miesięczny karnet uczestnictwa w zajęciach 80 zł; pojedyńcze zajęcia 30 zł. Wysokości opłat są stałe w każdym miesiącu. 

Od października można nabywać karnety kwartalne w cenie 210 zł (na 3 kolejne miesiące:  I - październik/listopad/grudzień, II - styczeń/luty/marzec, III - kwiecień/maj/czerwiec)

W przypadku zajęć z Psychoterapii Tańcem i Ruchem karnet miesięczny to 100 zł (nie ma mozliwości udziału w pojedynczej lekcji).


W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: centrumruchu@ck.lublin.pl

Co jest celem Spotkania? Poszukiwanie, doświadczanie i odkrywanie ruchu. Docieranie do swoich emocji, rozpoznawanie ich, konfrontowanie się z nimi, mapowanie potrzeb i zasobów w oparciu o zadania ruchowe tańca współczesnego oraz technik Terapii Tańcem i Ruchem i analizę ruchu wg metody Laban Bartenieff Movement System.

Warsztat skierowany jest do Kobiet, które chcą zajrzeć głębiej w Siebie, by się wzmacniać, by nawiązywać i rozwijać relacje, sięgając do cielesności i świata wyobraźni.

 

EmocJA w ruchu – warsztat dla Kobiet w okresie od września do grudnia odbywają się w ramach  Programu Przestrzenie Sztuki.