Body Centrum

Dzień: poniedziałek
Miesiąc: kwiecień
Lekcje: 3
Godzina: 20:10 - 21:25
Miejsce: Sala prób numer 6
Cena: 90

prowadzenie: Anna Żak / Maria Micek

Witamy w systemie rezerwacji zajęć prowadzonych przez Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca.
Poniżej znajdą Państwo grafik zajęć oferowanych w sezonie 2023/2024. Grafik jest aktualizowany w trybie miesięcznym.

Po przesłaniu zgłoszenia przedstawiciel Centrum Ruchu poinformuje Państwa o dostępności wolnych miejsc i wpisaniu na listę uczestników zajęć.
Wysłanie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z wpisaniem na listę uczestników. Wysłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu. 

Podane w nim ceny, to płatność za miesięczny karnet uczestnictwa w zajęciach od 1 kwietnia 2024 roku 90 zł; pojedyńcze zajęcia 35 zł. Wysokości opłat są stałe w każdym miesiącu. 

Karnety kwartalny od 1 kwietnia 2024 w cenie 240 zł (III - kwiecień/maj/czerwiec).

W przypadku zajęć z Psychoterapii Tańcem i Ruchem karnet miesięczny to 100 zł (nie ma mozliwości udziału w pojedynczej lekcji).


W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: centrumruchu@ck.lublin.pl

Autorski program ćwiczeń z pogranicza tańca i codziennego, zdrowego myślenia o aktywności fizycznej, oparty o metody wspomagające trening tancerza,takie jak streching, realising, pilates, stabilizację centralną kręgosłupa, a także elementy zadań tanecznych. Praca nad wzmocnieniem mięśni, w szczególności centrum ciała sprzyja poprawieniu świadmości poczucia właśnego ciała, a co za tym idzie służy zdrowemu, a także kreatywnemu posługiwaniu się nim.